مرکز مشاوره و نوروفیدبک اندیشه سلامت

درمان قطعی پانیک با نوروفیدبک

هزینه نوروفیدبک ، لورتا ، نقشه مغزی QEEG و.. در شیراز

هزینه درمانهاي نوروتراپي چقدر است؟

امروزه با توجه به استقبال زیادی که از درمان های نوروتراپی در کل دنیا شده است و استفاده گسترده سازمان هوا فضای آمریکا (NASA) و همچنین استفاده خیلی از افراد معروف که به فکر پیشرفت فردی و رسیدن به حداکثر عملکرد مغزی خود بوده اند مثل خیلی از ورزشکاران و بزرگان معروف نظیر نادال تنیسور معروف و برندگان طلای المپیک همانند ماری پیرس و چاد کروین و… و همچنین تیم فوتبال ایتالیا (آس میلان) که رسما اعلام کرده اند که از درمان های نوروتراپی و مخصوصا نوروفیدبک و لورتا نوروفیدبک استفاده نموده اند و به نوعی دوپینگ اخلاقی کرده اند باعث شده که درمان های نوروتراپی در کشور های پیشرفته دنیا بسیار محبوب و مورد توجه عموم مردم قرار گیرد.

این درمان های پیشرفته میتوانند طیف وسیعی از اختلالات روانشناختی را بهبود بخشند که نام بردن تک تک این اختلالات خود نیاز به مقاله ای دارد در صورت تمایل میتوانید به مقالات دیگر سایت ما مراجعه کنید اما شاید این سوال برای شما به وجود بیاید که هزینه این درمان های کار آمد چقدر است؟ در ادامه با ما همراه باشید تا پاسخگوی سوال شما باشیم.

آیا بیمه های درمانی مختلف این درمان هارا پوشش میدهند؟

بله مرکز تخصصی روانشناسی و لورتا نوروفیدبک اندیشه سلامت به عنوان اولین و معتبرترین مرکز درمان های نوروفیدبک در شیراز و جنوب کشور با اکثریت بیمه های درمانی از جمله بسیاری از بیمه های تکمیلی ، بانک ها ، نیروهای مسلح، طلایی آموزش و پرورش شرکت نفت و گاز … طرف قرار داد میباشد و شرکت های نام برده شده به طور میانگین تا 90% هزینه درمان شما را پرداخت خواهند کرد.

هزینه نوروفیدبک و تست نقشه مغزی در شیراز

در ادامه میپردازیم به هزینه ی درمان های

(نوروفیدبک ، بیوفیدبک ، لورتا نوروفیدبک ، تحریک الکتریکی مغز یا TDCS و CES و نقشه رنگی مغز یا QEEG)

قبل از اینکه بپردازیم به هزینه ی درمان های نوروتراپی بهتر است کمی با این درمان ها بیشتر آشنا شویم.

 نوروفیدبک چیست؟

 (برای توضیحات بیشتر روی قسمت سبز رنگ کلیک تیتر بالا کنید) بازخورد عصبی’ یا نوروفیدبک در اصل، نوعی بیوفیدبک است که با استفاده از ثبت امواج الکتریکی مغز و دادن بازخورد به فرد تلاش می‌کند که نوعی خودتنظیمی را به آزمودنی آموزش دهد. اين بازخورد عصبي، به‌طور معمول از راه صدا یا تصویر به فرد ارائه می‌شود و از این طریق، فرد متوجه می‌شود که آیا تغییر مناسبی را در فعالیت امواج مغزی خود ایجاد کرده‌است یا خیر  در ادامه به هزینه نوروفیدبک در شیراز میپردازیم.

هزینه درمان نوروفیدبک در شیراز چقدر است؟

از آنجا که هزینه درمان نوروفیدبک با توجه به نوع دستگاه و دانش و تجربه درمانگر و متخصص مربوطه متفاوت است و همچنین میزان اثر بخشی این درمان تا 80% به عواملي نظير سابقه و تجربه درمانگر بستگي دارد ممکن است اين روش درماني در كلينيك هاي مختلف با مبالغ متفاوتی ارائه گردد اما هزینه درمان نوروفیدبک در مرکز تخصصی روانشناسی و نوروفیدبک اندیشه سلامت در شیراز با توجه به اينكه از متخصصين كارآمد و با تجربه اي بيش از ١٠ سال بهره مند است براي هر جلسه فقط 180 هزار تومان میباشد.

لورتا نوروفیدبک چیست؟  

(برای توضیحات بیشتر روی قسمت سبز رنگ تیتر بالا کلیک کنید) لورتا نوروفیدبک در واقع نوعی بازخورد عصبی همانند نوروفیدبک است با این تفاوت که در این روش درمانی از نرم افزاری چند هزار دلاری به نام نوروگاید استفاده میشود که بسیار پیشرفته است و دقت بالایی دارد و در این روش درمانی بر خلاف نوروفیدبک به جای استفاده از 2 الکترود از 19 الکترود و یک کلاهک استفاده میشود که این امر باعث سرعت و دقت بخشیدن به روند درمان میشود و لازم به ذکر است که شما با استفاده از لورتا نوروفیدبک میتوانید بیش از 10 ها اختلال را باهم درمان کنید ، در ادامه مقاله به هزینه لورتا نوروفیدبک در شیراز میپردازیم. 

هزینه لورتا نوروفیدبک در شیراز چقدر است؟

لورتا نوروفیدبک از جمله درمان های گران قیمت و اما بسیار اثر بخش در دنيا شناخته میشود که فقط نرم افزار این درمان چندین هزار دلار ارزش دارد و با توجه به اينكه در اين روش درماني کلاهک مخصوصي كه نصب آن بر روي سر مراجعه كننده زمانبر مي باشد و همچنين لوازم مصرفی این درمان پر هزينه تر از ساير روشهاست  اما جای هيچگونه نگرانی نیست چرا که اکثریت بیمه های درمانی با مرکز ما طرف قرارداد ميباشند و لازم به ذکر است مرکز ما تنها مرکز دارای لورتا نوروفیدبک در شیراز و جنوب کشور میباشد ( لازم به ذكر است هزینه هر جلسه درمان لورتا نوروفیدبک در مرکز تخصصی روانشناسی و نوروفیدبک اندیشه سلامت در  شیراز  تنها ٤٦٠ هزار تومان میباشد كه در مقايسه با مراكز تهران و تبريز نصف هزينه دريافتي آنان مي باشد )

تست نقشه مغزی QEEG چیست ؟

(برای توضیحات بیشتر روی قسمت سبز رنگ تیتر بالا کلیک کنید) تست نقشه مغزی در واقع نوعی نوار مغزی است اما به صورت دقیق تر و پیشرفته تر و به نوعی ورژنی کامل تر و پیشرفته تر از نوار مغزی قدیمی است که قادر به تشخیص تمامی اختلالات روانشناختی میباشد و شما با انجام این تست یک نقشه رنگی مغزی کامل از چگونگی عملکرد مغز خود دریافت خواهید کرد در ادامه مقاله به هزینه تست نقشه مغزی در شیراز میپردازیم. 

هزینه تست نقشه مغزی QEEG در شیراز چقدر میباشد؟

هزینه تست نقشه مغزی با توجه به عملكرد و تجربه متخصص مربوطه متفاوت است و لازم به ذکر است تست نقشه مغزی حتما باید زیر نظر متخصص مجرب انجام گيرد چرا که تحلیل این تست بسیار دشوار میباشد و كار هر كسي نيست لذا هر درمانگري قادر به تحلیل اين تست نمیباشد و ممکن است نتیجه تست را اشتباه به شما انتقال داده و همین موضوع مشکلات متعددی را به جهت تشخيص اشتباه برای شما ایجاد نمايد. لازم به ذکر است متخصصین ما در اولین و مجهزترین مرکز نوروفیدبک شیراز بیش از 10 سال سابقه فعالیت در این زمینه را داشته و دیگر نیاز نیست نگران تشخيص اشتباه جواب تست خود باشید . هزینه تست نقشه مغزی در مرکز روانشناسی و نوروفیدبک اندیشه سلامت در شیراز 580 هزار تومان میباشد كه با اين وجود زير قيمت مصوبه علوم پزشكي ميباشد.

هزینه نوروفیدبک

تحریک الکتریکی مغز (TDCS یا CES) چیست ؟

(برای توضیحات بیشتر روی قسمت سبز رنگ تیتر بالا کلیک کنید) این دو درمان نوروتراپی همانند دیگر درمان های نوروتراپی هیچگونه عارضه ای ندارد و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا FDA میباشند ، تحریک الکتریکی مغز نوعی درمان نوروتراپی میباشد که با استفاده از جریان ملایم و مستقیمی از برق و همچنین استفاده از پد و گیره ها مخصوص به سطوح عمیقی از مغز شما نفوذ میکند و بسیاری از اختلالات را میتوان با این روش بهبود بخشید. در ادامه مقاله به هزینه تحریک الکتریکی TDCS و CES در شیراز میپردازیم.

هزینه تحریک الکتریکی مغز TDCS یا CES در شیراز چقدر است ؟ 

درمان تحریک الکتریکی مغزی از آنجا که با ولتاژ ملایم الكتريكي تغيير فاحشي در امواج مغزی شما ايجاد مي كند ضروري میباشد که زیر نظر درمانگر و متخصص با تجربه انجام پذیرد چرا که  قرارگيري مکان دقیق الکترود های مربوطه روی سر بيمار میتواند باعث نتایج عکس شود اما با وجود متخصصین مجرب ما دیگر نگران چیزی نباشید و لازم به ذكر است هزینه انجام هر جلسه درمان تحریک الکتریکی مغز TDCS یا CES در مرکز تخصصی روانشناسی و نوروفیدبک اندیشه سلامت در شیراز 180 هزار تومان میباشد.

اولین و مجهزترین مرکز نوروفیدبک در شیراز 

در پایان لازم است بدانید که استفاده از درمان های نوروتراپی نیاز به متخصص مجرب دارد و اگر نزد افرادی که تخصص و تجربه ی کافی در این زمینه ندارند اقدام به درمان کنید قطعا هیچگونه پاسخی از دوره درمان خود دریافت نمیکنید پس حتما در انتخاب متخصص مربوطه دقت لازم را به خرج دهيد. لازم به ذکر است که مرکز مشاوره و نوروفیدبک اندیشه سلامت به عنوان اولین و مجهزترین مرکز روانشناسی و نوروفیدبک در شیراز و همچنین بنیان گذار درمان های نوروتراپی در جنوب کشور بیش از یک دهه است که  مشغول به ارائه خدمات با همکاری کادری متخصص و نام آشنا و همچنین با بهره گیری از بروز ترین ابزار ها تکنیک های روز دنیا در فضایی آرامشبخش به شما عزیزان میباشد .

.
پیشنهاد میکنیم ویدیو معرفی گروه تخصصی مشاوره و نوروفیدبک اندیشه سلامت را از دست ندهید .
.

4.3/5 - (111 امتیاز)
به اشتراک بگذارید

6 دیدگاه دربارهٔ «هزینه نوروفیدبک ، لورتا ، نقشه مغزی QEEG و.. در شیراز»

    1. مرکز مشاوره و نوروفیدبک اندیشه سلامت خدمات نوروفیدبک در شیراز و جنوب کشور ارائه میده و فعلا شهر دیگه ای شعبه نخواهیم داشت .

  1. با سلام شما مرکز نوروفیدبک در شیراز هستید و این هزینه های نوروفیدبک در شیراز هست یا شهر های دیگه هم شعبه دارید و هزینش همینقدره ؟

    1. یا سلام خدمت شما مرکز مشاوره و نوروفیدبک اندیشه سلامت در شیراز هست و فعلا در شهر دیگه ای شعبه نداره و این هزینه نوروفیدبک در شیراز میباشد .

  2. سلام خدمت شما من مشکل فیبرومیالژیا دارم ایا لورتا یا نیو فید بک تاثیری روی روند بیماری من داره ایا استفاده از تصویر برداری از مغز چه کمکی به من میکن لطف کنید کامل پاسخ دهید

    1. سلام وقتتون بخیر برای بیماری فیبرومیالژیادرمان هایی مثل تحریک فراجمجمه ای مغر tdcs بازدهی بهتری دارند نوروفیدبک با تنظیم امواج مغزی به شما کمک میکند تا مغز شما عملکرد بهینه تر و بهتری داشته باشد شما با دادن تست نقشه مغزی qeeg میتوانید به صورت ریشه ای عوامل به وجود آورنده اختلال خود را پیدا و ما بر اساس امواج مغزی شما و بررسی تست نقشه مغزی qeeg بهترین راه درمان برای شما را پیشنهاد خواهیم کرد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *